KOBIETA I MĘŻCZYZNA, Z ŻYCIA WZIĘTE

Z kobietą nigdy nie jest nudno

Napewno znacie ten wspaniały czas, gdy hormony wam szaleją i macie ochotę unicestwić pół świata. Patrzycie w kalendarzyk i właśnie was olśniło, że minął kolejny miesiąc i czas na kolejny okres.
Okres. O tak, ten wspaniały dar, którym obdarowano nas kobiety.

Żyjecie sobie spokojnie. Codzienna szara rzeczywistość. Przecież tym można się znudzić. Wiec natura zadbała o to żeby nam ten czas urozmaicić.

Leżysz sobie w łóżku patrzysz na swojego ukochanego i nagle dopada Cię ochota uduszenia go poduszką, bo przypomniało Ci się, że znowu nie odstawił szklanki do zmywarki. A twoje dziecko znowu nie słuchał mimo, że powtarzałaś z tysiąc razy żeby tego nie dotykało, żeby tak nie robiło, bo się uderzy, a ono i tak się potyka i uderza swoja małą śliczną główką w ten gówniany stół, którego zresztą nie nawidzisz, bo ma brzydki kolor. W dodatku błagasz dziecko żeby usiadło na nocniku i tam zrobiło siusiu, a ten mały łobuz wstaje i sika obok nocnika. Ty wkurzona wycierasz to z wewnętrzną radością, że to tylko siki.

Wieczorem gdy masz już dosyć całego świata, bo znowu stałaś pół godziny w kolejce z bochenkiem chleba. I zaparkowałaś na innej ulicy bo przecież twoi sąsiedzi mają po 5 samochodów ( to nic, że mieszkają w czwórkę w końcu jeden muszą mieć wspólny) i napierdzielasz kilometr z ciężkimi siatami zakupów.
Czujesz, że zaraz wybuchniesz ze złości, a gdy wchodzisz do domu słyszysz „co ty taka zła?”
I gdy marzysz tylko o tym żeby się położyć masz jeszcze od cholery roboty.
Pranie, sprzątanie i trzeba coś ugotować na jutro. Wspaniałe życie pani domu.
Masz już ochote skoczyć z okna spoglądasz na swoich ukochanych i wiesz, że najbardziej na świecie kochasz swoich bliskich i nagle chce Ci się płakać dlaczego? BO TAK! I bądź tu mądry i nie oszalej z samym sobą.

Wciąż zastanawiam się jak mężczyźni to wszystko wytrzymują, te nasze co miesięczne humorki 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *