PSYCHOLOGIA, Z ŻYCIA WZIĘTE

Stary Rok – to się udało!

Mamy Nowy Rok. Czystą kartkę, nowe możliwości i chęci. Nowy rok jest dla nas symbolem nowego początku. Niestety tylko 8% udaje się wytrwać w postanowieniach noworocznych. Ale próbujmy, bo jeśli czegoś bardzo chcemy to napewno nam się uda! Ja w to wierzę!

Lecz wraz z Nowym Rokiem przychodzi czas na rachunek sumienia. Czas rozliczeń, to w tym momencie tworzą się nasze postanowienia.

Ubiegły rok był dla mnie wyjątkowy. Udało mi (nam) się spełnić część marzeń – dużych jak i tych mniejszych marzeń.

🏠Z pewnością do jednych z wiekszych sukcesów mogę zaliczyć kupno domu. Z początku ten pomysł wydawał nam się dość nie realn ale udało się. Mamy swój wymarzony dom.

👶Aż mam ochotę napisać, że był to rok małych dzieci. Rok baby shower (tutaj macie link do baby shower, który organizowałam swojej przyjaciółce). Jeszcze raz gratuluje wszystkim moim koleżankom i innym mamom, które urodziły w tym roku.

🏫 To może mało istotne ale myślę, że może się to już nie powtórzyć. Odwiedziłam swoją starą szkołę. To nie samowite lecz gdy tylko przekroczyłam próg powróciły wspomnienia. Widziałam swoje zdjecie (i nie tylko swoje) na tablicy absolwentów. No i mogłam mieć telefon na ławce przy mojej byłej nauczycielce, na legalu 😂 marzyłam o tym całą szkołę 😂

👩‍💻 Nie mogę pominąć również spełnienia swojego wielkiego marzenia. Czegoś co wymagało ode mnie nie samowitej odwagi. W NASZYM STYLU – założyłam swojego bloga. Jestem niesamowicie dumna, że odważyłam się na ten krok. A jeszcze bardziej szczęśliwa, że jesteście tutaj ze mną, że to czytacie. Na stronie jest aż 60 polubień. Dla jednych to mało, dla mnie to niesamowicie dużo. Początkowo myślałam, że jedynymi moimi czytelnikami będą Michał i Weronika z przymusu 😂 okazało się jednak, że jest was więcej i to z własnej nie przymuszonej woli 😂 usłyszałam również od Was dużo komplementów. Za to, że jesteście BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ❤

🚶‍♂️ Do naszego domu zawitał nasz rodzinny przyjaciel, któremu Holandia przypadła do gustu. Nasz sportowy świt 😁 wujek Sylwek.

👩‍👦 Drugie urodziny Roberta. Dzieci tak szybko rosną… codziennie zastanawiam się kiedy ten czas zleciał, kiedy on tak urósł. To on jest moją największą przygodą i radością.

🎄 Najwspanialsze święta w gronie rodzinnym. Przyjechali moi rodzice, ciocia wariatka. Był też najlepszy na świecie Mikołaj 🎅 wszystko było tak jak być powinno, zdecydowanie najwspanialsze święta.

Chciałam wraz z Wami powspominać posty, które wzbudziły największe zainteresowanie i podrzucić Wam linki abyście mogli tam zajrzeć i powspominać ze mną. No to zaczynamy:

Zdecydowany numer 1. Być szczęśliwa matką

Numer 2. To zdjęcie Was niesamowicie rozbawiło. Zdjęcie Sylwka w fartuszku.

Numer 3. Baby blues – czy jestem gorszą kobietą

Numer 4. Wenus i mars – czyli jak zrozumieć mężczyznę

Numer 5. Sukces

Kochani życzę Wam sukcesów i spełnienia marzeń. Abyście znaleźli w sobie tą siłę i motywację do wytrwania w swoich postanowieniach noworocznych.

I bardzo Wam dziękuję, że tu jestescie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *