INSPIRACJE

Czy masz w sobie tyle odwagi? Cz.2 czyli spełnij swoje marzenia.

W ostatnim poście zadałam Tobie droga czytelniczko bardzo ważne pytania. (Tutaj macie link)

Czy masz odwagę opuścić swoją strefe komfortu?

Czy chcesz czerpać z życia radość?

Czy chcesz spełnić marzenia?

Czego się boisz?

I ostatnie najważniejsze pytanie: dlaczego nie opuścisz swojej strefy komfortu i nie zaczniesz działać?

Jeśli chcesz coś wkońcu zmienić w swoim życiu, chcesz być wkońcu szczęśliwa to skończ z rutyna i wymówkami. To one Cię blokują i nie pozwalają Ci stać się swoją lepszą wersją siebie.

Boisz się zaryzykować, bo zawsze może być gorzej, to prawda i doskonale Cię rozumiem. Ale zamiast szukać negatywnych skutków swoich marzeń skup się na pozytywach. Przecież Twoja decyzja o zmianie może okazać się najlepszą decyzją życia.

Pesymiści mówią, że szklanka jest do połowy pusta, natomiast optymiści zawsze powtarzają, że szklanka jest do połowy pełna. BĄDŹ OPTYMISTKĄ.

Przecież jesteś silna, mądra i masz marzenia, które tylko czekają na Twój ruch w drodze do spełnienia. Pomóż im – pomóż sobie!

A scenariusze pod tytułem „co by było gdyby…” schowaj głęboko. To co było, to co mogło się wydarzyć to nie istotne. Liczy się tylko teraźniejszość i przyszłość. Twój cel, Twoje marzenie. To one wychodzą na pierwszy plan. Liczysz się Ty!

Jeśli sama nie zaczniesz działać nikt tego za Ciebie nie zrobi. Nikt! Tylko Ty masz taka możliwość i taka siłę aby zmienić swoje życie na lepsze. Na takie jakie pragniesz.

Co powiedzą ludzie? A kogo to obchodzi?

Ciebie?

Przecież to Twoje życie. Nikt za Ciebie go nie przeżyje.

Ludzie gadają i zawsze będą gadać. Hejt tak powrzechnie obecny, krytyka i „złote rady” od ludzi, którzy w swoim życiu zrobili nie wiele. Takich osób jest mnóstwo. To są bierni obserwatorzy, którzy wolą żyć cudzym życiem niż znaleźć w sobie siłę i odwagę by spełnić marzenia. Nie bądź tylko obserwatorką – działaj.

Gdy zakładałam bloga najbardziej bałam się tego co powiedzą ludzie. Długo zwlekałam z opublikowaniem pierwszego postu tylko dlatego, że nie wiedziałam jak zareagują inni, aż w końcu się odważyłam. Znalazłam w sobie tą siłę aby w razie nie powodzenia stawić czoła krytyce. Nie żałuję. Uwielbiam pisać, od zawsze. I spełniłam jedno z moich marzeń. Dzieki temu jestem gotowa na większe wyzwania.

ZBUDUJ SWOJE DZISIAJ! Nie czekaj na jutro, na poniedziałek, na początek miesiąca czy na nowy rok. To tylko wymówki, które oddalają Twoje szczęście.

Zastanów się czego od życia chcesz? Jakie marzenia chcesz spełnić? Od czego powinnaś zacząć? I zacznij działać już dzisiaj. Teraz kiedy znasz odpowiedź na wszystkie pytania. Teraz kiedy znasz swój cel i masz w sobie tą wiarę i siłę. Teraz kiedy wiesz czego pragniesz.

To nie prawda, że potrzebujesz milionów aby zacząć działać. W internecie można znaleźć wszystko. Czasami nawet za darmo. Wystarczy tylko zmobilizować się i poszukać, a to pierwszy krok do Twojego sukcesu.

Chcesz zmienić prace? Napisz CV i działaj! Nowa wysportowana sylwetka? W internecie jest mnóstwo darmowych diet i ćwiczeń. Kursy osobistego rozwoju również znajdziesz w internecie.

Wciąż boisz się działać? Dlaczego? Chcesz być nieszczęśliwa do końca życia? Chcesz pokazać swoim dzieciom, że przed wyzwaniami się ucieka? Że marzenia to tylko marzenia one się nie spełniają?

NIE!

Dość tej ściemy! Masz w sobie siłę jak każda kobieta. Możesz zmienić swoje jutro zaczynając od dzisiaj. Przecież sama tego chcesz. Jest tyle silnych kobiet, którym już się udało. Tobie również może się udać. Dasz sobie radę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *